Hakkımızda

Hakkımızda
IpHotels

Marmaris' in dantel gibi işlenmiş koyları, doyamayacağınız güzellikteki denizi, çam ağaçlarıyla kaplı tepeleri, ve eğlencesiyle Ege kıyılarının vazgeçilmez tatil rotası. Marmaris’te tatilinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Dolu dolu, zamanın yetmeyeceği bir tatil maratonuna hazır olun. O kadar çok gezilecek yer ve yapılacak şey var ki Marmaris’te vakit su gibi akıp geçecek. Tatiliniz boyunca Marmaris’in ışıl ışıl denizinden çıkamayacak, tertemiz plajlarında güneşlenmeye doyamayacaksınız. Marmarisli tatilcilerin olmazsa olmazı gece hayatı da oldukça ilgi çekici ve renkli. Sabahın ilk ışıklarına kadar Marmaris Barlar Sokağı’ndaki gece kulüpleri ve barlarda eğlenmeniz mümkün.

IP HOTELS; yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren bir anlayışla oluşturduğu artı değerlerle; dinamizmini yitirmeden sağlıklı bir kurumsal kimlik, liderlik stratejisini hedefleyen, çağdaş otelcilik yapısına ulaşmayı amaç edinmiş, başarıya; başarılı bir ekiple ulaşılabileceğine inanan bir kurumdur.
1990 yılında IDEAL PEARL otel ile turizm sektöründe faaliyetlerine başlayan IP HOTELS ailesinin günümüzde Marmaris’te hizmet veren 5 oteli bulunmaktadır.

IDEAL PRIME BEACH*****
SUNCONNECT GRAND IDEAL PREMIUM*****
IDEAL PANORAMA TATİL KÖYÜ****
IDEAL PEARL ****
IDEAL PICCOLO ****

Vizyonumuz, kaliteli hizmet ve misafir memnuniyeti ilkesini benimsemiş; sektörde kurumsal imajıyla tanınmış bir marka olmak. Misyonumuz ise; eğitimli ve güler yüzlü personelimizle; bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişen bir aile olmak. Bunları, misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutarak misafirin tekrar gelmesini sağlamak ve personel memnuniyetini üst düzeyde tutan politikalar benimseyerek personelin daha iyi çalışma ortamları yaratmak önemli stratejilerimizdendir. Çalışma prensiplerimiz; ahlaki ve sosyal değerlere saygılı, dürüst olmayı kendine ilke edinmiş, kişilere ve olaylara pozitif yaklaşabilen, çevreye ve iş arkadaşlarına duyarlı, yaratıcı ve takım çalışmasını destekleyen, ve sürekli öğrenme ve gelişim bilincine sahip olmaktır.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:

Otelimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Odalarımızda ve kapalı alanlarda sigara içilmemektedir.

Mevcut yasalar gereği 18 yaş altı misafirlerimize alkol servisi yapılmamaktadır.

Otelimizde alerjen misafirlerimiz için özel gıdalar hazırlanmamaktır.

POLİTİKALAR

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

2018 YAZ SEZONU KONTRAT PARTNERLERİMİZ